Wystarczy 1 dzień

Współpraca

Zarządzanie redakcją

Press-Server to narzędzie do zarządzania redakcją czasopisma. Dzięki wirtualnej makiecie, pozwala na jednoczesną współpracę dziennikarzy, redaktorów, reklamy, korekty i składu DTP.

Ekonomia

Marketing

Dzięki oszczędności czasu składu redakcja może skupić się na rzeczach naprawdę ważnych — wydarzeniach, layoucie i marketingu. Lepiej dostosowane czasopismo do czytelników to większa liczba czytelników.

Przejrzystość

Łatwa obsługa

Przystępny i łatwy w obsłudze interfejs, a także współpraca programu z Adobe InDesign umożliwiają kompleksową pracę czasopisma. Teraz tworzenie wydania jest jeszcze prostsze, a praca całego czasopisma jest widoczna jak na dłoni.

Efektywność

Automatyzacja pracy

Szukając oszczędności, Press-server pomaga zespołowi na skupieniu się na najistotniejszych działaniach. Każdy robi to co lubi, a to czego nie lubi, robi za niego automat.

O systemie

Kto zyskuje na używaniu systemu?

System prasowy Press Server został zaprojektowany specjalnie dla potrzeb redakcji czasopism lokalnych. Oparty na realnych potrzebach wydawców, dziennikarzy, agentów reklamowych i DTP-owców stał się bogatym zestawem narzędzi potrzebnych do kompleksowej obsługi redakcji i generowania kolejnych wydań czasopisma.

Co zyskujesz na używaniu systemu?

Press Server poprzez automatyczne generowanie stron pozwala uzyskać nawet 50% więcej czasu na pozostałe działania redakcji. Nasz system prasowy pozwala na jednoczesną pracę nad wydaniem wielu pracownikom, a wgląd w efekty ich pracy jest możliwy na każdym etapie. Press Server pozwala również przeglądać dane archiwalne.

Jak zyskujesz na używaniu systemu?

Współdzielony dostęp umożliwia dziennikarzom dodawanie i modyfikację swoich artykułów kiedy w tym samym czasie dział reklamy dodaje pliki reklam. Wszelkie zmiany na makiecie są pokazywane użytkownikom na żywo. Ponadto nasz system faktur zastępuje podstawowe funkcje systemów księgowych i umożliwia eksport danych do najpopularniejszych z nich.

Redakcja Kuriera Słupeckiego używa systemu Press-Server od kilkunastu lat

Od 2003 roku wydajemy tygodnik regionalny Kurier Słupecki. Dlatego wiemy czego potrzebują redakcje lokalnych czasopism i z jakimi problemami się borykają. Pozwoliło nam to na stworzenie wydajnego i przystępnego systemu prasowego.

Więcej
01.

Biuro redakcyjne

— Kontrola nad makietą artykułów
— Archiwa artykułów
— Zarządzanie wierszówką
— Zarządzanie stylami
02.

Biuro ogłoszeń

— Kontrola nad ogłoszeniami
— Wystawianie faktur za ogłoszenia
— Statystyki ogłoszeń
— Ogłoszenia «last minute»
03.

Biuro kolporterskie

— Zarządzanie punktami kolporterskimi
— Zarządzanie listą kolporterską
— Statystyki kolportażu
— Wystawianie faktur za kolportaż
04.

Redakcja

— Zarządzanie pracownikami
— Zarządzanie wydaniami
— Zarządzanie fakturami
— Kalendarz wydarzeń

Przyspieszamy i ułatwiamy pracę redakcji

50% szybciej. Tyle można zyskać na korzystaniu z naszego oprogramowania

Zobacz funkcje

Abonament


500 m-c

  • + 1500 zł jednorazowy koszt instalacji
  • 1 Projekt (tytuł prasowy)
  • 1 Instalacja systemu
  • Szkolenie w siedzibie klienta
  • Pomoc techniczna

* ceny netto

Kontakt

Kto nam zaufał?

Referencje

Olga Tsvetkova

Press-Server jest prosty w obsłudze i intuicyjny, więc były interesujące [warsztaty dot. Press Servera — przyp. red.] nie tylko dla osób już pracujących na nim, ale także dla tych, dla których zautomatyzowanie zarządzania procesami redakcyjnymi jest nowością.