Kontakt

Kontakt

Kim jesteśmy?

Firma Graffi Studio Janusz Ansion została założona w 1989 roku przez Janusza Ansiona. Doświadczenie plastyczne jako grafika, autora plakatów, ilustratora (udział w wystawach w Pozaniu, Wrocławiu czy Knokee Heist w Belgii) pozwoliło na stworzenie markowej linii projektów grafiki użytkowej. Początkowo studio graficzne przygotowywało projekty dla klientów branży papierniczej. Z czasem w zakres oferty dołączyły produkcja papierowych i foliowych opakowań z nadrukiem, internet, media elektroniczne i pełna oferta drukarska.
Od 2003 roku wydajemy tygodnik regionalny Kurier Słupecki. Dlatego wiemy czego potrzebują redakcje lokalnych czasopism i z jakimi problemami się borykają. Pozwoliło nam to na stworzenie wydajnego i przystępnego systemu prasowego.


Graffi Studio Janusz Ansion
ul. Plac szkolny 18, 62-400 Słupca

NIP: 667-100-10-82
Telefon/Fax centrala: +48 63 274 30 04
Mobile: +48 602 70 92 87

biuro-centrala
studio@slupca.pl

Pomoc techniczna
administrator@slupca.pl

Jak wygląda współpraca z nami?

Prezentacja

Współpracę zaczynamy od prezentacji. Zapraszamy do kontaktu aby umówić się na darmową prezentację. Są 3 możliwości prezentacji…
Możemy przyjechać do Państwa redakcji aby zaprezentować działanie naszego systemu. Dysponujemy rzutnikiem multimedialnym, wystarczy nam kawałek ściany i dostęp do internetu.
Zapraszamy także do naszej redakcji Kuriera Słupeckiego by zobaczyć „na żywo” jak funkcjonuje system. Szczególnie zapraszamy w czwartek, dzień składu. Zobaczycie jaki spokój panuje w redakcji.
Oferujemy również możliwość wirtualnej prezentacji. Nie musisz ruszać się ze swojego wygodnego fotela. Za pomocą popularnego programu skype, udostępnimy pulpit i zaprezentujemy działanie naszego programu na ekranie Twojego komputera.

Instalacja i wdrożenie

Oferujemy standardową instalację i wdrożenie: przyjazd do państwa redakcji, instalację i konfigurację oprogramowania, przekazanie licencji na użytkowanie. Współpracę zaczynamy od momentu kiedy otrzymamy od państwa komputer mający służyć jako serwer. Instalujemy na nim system operacyjny linux i najnowszą wersję Press Servera. Następnie umawiamy się na wdrożenie i szkolenie.
Dostępny również jest obraz iso z instalatorem sytemu prasowego Press Server do samodzielnej instalacji.
Wdrożenia zwykle przeprowadzamy w ciągu jednego dnia. Do państwa redakcji przyjedzie 2 specjalistów. Pierwszy z nich przeprowadza szkolenie dziennikarzy, redaktorów, oraz ludzi z biura ogłoszeń. Każda z wymienionych grup potrzebuje ok. 1-2 godzin. Druga część szkolenia, trwająca równolegle w tym samym dniu, obejmuje dział DTP. Do systemu wprowadzane są dane siatki modułowej, nazwy używanych dotychczas państwa styli, konfiguracja użytkowników i uprawnień oraz dopasowanie modułu ogłoszeń drobnych do państwa wymogów. Po każdym wdrożeniu przywozimy do naszej pracowni programistycznej ciekawe pomysły. Wiele z nich realizujemy, dzięki czemu system staje się coraz bardziej elastyczny.

Aktualizacje

Aktualizacje wydajemy średnio raz na miesiąc. Przygotowaliśmy specjalny moduł aktualizacji Press Servera, aby mogli Państwo dokonać aktualizacji w dogodnym dla was momencie.